22 416 16 03516 779 757biuro@nc-24.pl

SPRAWDŹ, CO O NASZEJ FIRMIE MÓWIĄ KLIENCI:

 

 

 

"Spośród wszystkich biur nieruchomości z jakimi współpracowałem tylko Państwo poświęcili czas na wykonanie profesjonalnych zdjęć i umówienie Klientów na prezentację. Dzięki temu transakcja zakończyła się sukcesem."

 

Tomasz ...

 

 

"Nie czuliśmy się na siłach kupić mieszkanie bezpośrednio - nie mielibyśmy czasu, żeby sprawdzić wszystkie aspekty formalne. Firma Nieruchomości Centrum 24 przeprowadziła nas przez ten proces szybko i profesjonalnie. Widać, że Pani Ewa Jednorowska jest aktywnym doradcą od wielu lat."

 

Małgorzata i Adam z Krakowa

 

 

 

"Pan Maciej tak ustawił prezentację mieszkań, że i sprzedający i my byliśmy usatysfakcjonowani. Tym o to sposobem mogliśmy całą rodziną obejrzeć wszystkie oferty. Po zdecydowaniu się na mieszkanie była kwestia negocjacji. Tutaj muszę ponownie pochwalić  p. Macieja, który dzielnie pomagał w negocjacjach i cały czas trzymał rękę na pulsie. Po ustaleniu ceny w przeciągu 3-4 dni dostaliśmy wykaz dokumentów w formie skanów. Między innymi przedwstępną umowę kupna nieruchomości w Warszawie, odpis z Księgi Wieczystej, informacje na temat hipoteki i wyjaśnienie krok po kroku, jak się zabezpieczamy przed ewentualnym kredytem na nieruchomości, czyli procedurę spłaty kredytu itd. Do tego dostaliśmy zaświadczenie ze wspólnoty o braku zadłużenia. Całość poszukiwań nieruchomości to było ok. 4 miesięce, ale opłaciło się. Cała transakcja przeszła bezproblemowo. Kierowaliśmy się opiniami z forum w sprawie wyboru odpowiedniego biura, waszymi doświadczeniami oraz zasłyszaną wiedzą na co zwracać uwagę. Zamieszczam taką krótką relację w ramach wdzięczności dla biura NC24, wskazując ich jako odpowiednią firmę zajmującą się obrotem nieruchomościami. Z czystym sumieniem polecamy i gorąco zapraszamy do korzystania z usług tych Państwa. Takiej obsługi i rzetelności brakuje wielu firmom, nie tylko z branży nieruchomości, ale w każdej dziedzinie usług." 

 

Jan i Monika ...

 

 

 

"Z pomocy NC-24 korzystam już drugi raz. Kupowałem mieszkanie dla syna, a teraz dla córki. Biuro reprezentowała Pani Halina. Zawsze przygotowana, wybrane oferty były super, dostosowane do moich oczekiwań. Będę polecał znajomym."

 

Wiesław ...

 

 

 

"Kupiłem piękny apartament za pośrednictwem NC-24. Usługi pośrednictwa na najwyższym poziomie. Odpowiedzialnie, bezpiecznie, profesjonalnie – super. Polecam wszystkim."

 

Grzegorz  z Lublina

 

 

"Kupowałem mieszkanie za kilkaset tysięcy, to największa inwestycja w moim życiu. Nawet nie miałem pojęcia ile zawiłości prawnych, organizacyjnych niesie za sobą realizacja zakupu. Od pierwszego dnia moją sprawę z ramienia NC-24 pilotowała Pani Halina. Zawsze miła, dyspozycyjna, wyrozumiała dla moich obaw i profesjonalnie przygotowana. Zapłaciłem niewielką prowizję, zyskałem poczucie bezpieczeństwa i gwarancję dobrego wyboru. Nawet negocjacje cenowe (bardzo dla mnie korzystne) przeprowadziła Pani Halina. Kolejną inwestycję też zlecę nc-24."

 

Waldemar ...

 

 

"Piszę to podziękowanie dla nc-24 i Pani Haliny, która zajmowała się moją sprawą. Jestem Bardzo zadowolona i wdzięczna tej Agencji z Grochowskiej. Bardzo miła, wysoce profesjonalna Obsługa, pomoc na każdym odcinku sprawy. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim kupującym Mieszkanie."

 

Malwina...

 

 

"Dziękuję jeszcze NC24 za pomoc w znalezieniu mieszkania dla moich córek. To była najlepsza oferta pod kątem naszych wymagań, transakcja przebiegła szybko i bez żadnych zakłóceń."

 

Anna ...

 

  

"Witam. Ostatnio skorzystałam z usługi biura NC-24 nieruchomości i dzięki ich pomocy szybko wynajęłam mieszkanie. Procedura bardzo wygodna. Po zarejestrowaniu się u nich w serwisie dostawałam aktualne oferty. Byłam umawiana na spotkania wybranych przeze mnie mieszkań. Pobrano jednorazowo prowizję przy wynajmie. Polecam!"

 

Patrycja ...

 

 

"Polecam Pana Macieja z firmy NC-24 nieruchomości. Bardzo miła osoba, profesjonalna, zaangażowana we współpracę, godna polecenia. Szczęśliwie nie musiałam się spieszyć i akurat miałam budżet ze sprzedaży poprzedniego mieszkania. Szukanie idealnego mieszkania to trudna sprawa, nie spieszcie się, życzę Wszystkim powodzenia :-)"

 

Katarzyna ...

 

Designed by Possible