22 416 16 03516 779 757biuro@nc-24.pl

O FIRMIE

 

Nowocześnie i profesjonalnie działająca na terenie Warszawy i okolic Agencja Nieruchomości. Oferujemy kompleksową i rzetelną obsługę transakcji. Gwarantem wysokiej jakości usług jest Nasz Zespół składający się z ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

 

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. W sercu Naszych działań jest bezpieczeństwo i satysfakcja Klienta, wyróżniamy się na tle innych biur nieruchomości Państwową Licencją nr 8099. Agencja posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Liczne zrealizowane transakcje są potwierdzeniem skutecznego działania Naszego Zespołu oraz umiejętności wyboru odpowiedniej strategii sprzedaży. Cechą charakterystyczną Naszej pracy jest ogromne zaangażowanie i nastawienie na sukces.

 

Klientami NC-24 są zarówno Klienci indywidualni jak i korporacyjni. 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów i rynku wyszukujemy nieruchomości spełniające kryteria programu „Mieszkanie dla Młodych”.

 

W najbliższej przyszłości planujemy rozwój terytorialny w postaci nowych oddziałów. Dzięki temu udostępnimy nasze usługi większej liczbie Klientów i poszerzymy naszą ofertę.

 

 

 

O zespole

 

Jesteśmy Liderem rynku wtórnego nieruchomości po tej stronie Wisły. W szeregach biura pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem i zawodowymi sukcesami również w sektorze najmu mieszkań i powierzchni handlowo-usługowych.

 

Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po Pradze Południe przygotowany przez Nasz Zespół:

(http://pzebrowska9.wix.com/naszapraga-pl

Mamy nadzieję, że powiększy to rzeszę sympatyków i Klientów poszukujących mieszkania po prawej stronie Wisły.

   

Designed by Possible